Segwit Litecoin i nerwówka

Dzisiejszy dzień tj. 10.05.2017 trochę poszargał moje nerwy. Od rana już od 6:30 jak tylko się obudziłem z uporem maniaka śledziłem giełdę krypto patrząc czy zmienia się kurs Litecoin – oczywiście na wzrost. Dzień wcześniej około 21:00 na Bitbay notowania wyglądały tak, że za sztukę płacono 112 zł natomiast na Poloniex wychodziło w przeliczeniu z dolarów na zł średnio 127 zł.

Jak zostać cwaniakiem?

Zrobiłem przelew z Bitbay na Poloniex i zarobiłem już na samym arbitrażu 15zł na sztuce. Przelew dotarł w ciągu 25 minut. Hehe – Cwaniak

Jak już wspomniałem rano zauważyłem, że kurs zaczyna ładnie rosnąć więc zacząłem po sprzedaży kupować i tak robiłem aż do godziny 13:00 gdy osiągnął 39$ – wtedy sprzedałem całość. Potem kurs zaczął spadać więc postanowiłem kupić na spadku – no przecież jak wejdzie Segwit bańka stuknie tak pod sufit, że spadnę z krzesła. Haha. Może rozejrzę się za nowym samochodem prosto z salonu. Wnikliwa analiza doprowadziła mnie do spekulacji, że na poziomie 36$ trzeba kupić bo potem tylko w górę do 45$ więc nie ma co tracić. Jak się szybko zorientowałem po zakupie – pomyliłem się hhhaaa. Kurs Litecoin spadł do 33$ i obecnie się tam utrzymuje. Jednak nie sprzedaję gdyż mimo uruchomienia Segwit i braku wystrzału w górę trzeba zrozumieć, że zanim się wybije minie kilkanaście godzin. Oczywiście byłem w niezłym stresie jak chwilami kurs spadł do 31,5$, ale ostatecznie widzę, że znów idzie w górę. Dlatego też myślę, że LTC będzie rosło i do końca maja zaskoczy nas nawet szybując w okolice 60-70$. Wpatrzony w ekran cały czas siedziałem jak na szpilkach, ale teraz na spokojnie sobie w końcu przetłumaczyłem, że i tak jestem na sporym plusie w końcu kupiłem go po 40zł, potem sprzedaż i kupno po 60zł więc nie ma co płakać. :).

Pozdrawiam

autor: chooseme

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *